Lente

„Lente” to wielopoziomowy projekt kulturowo-lifestylowy, oparty na założeniu, że Śródziemnomorze to nie tylko pojęcie geograficzne, ale mentalność i styl życia. Można go przyjąć i praktykować także w głębi kontynentu, bez względu na narodowość i miejsce zamieszkania.

Projekt „Lente” obejmuje publikację luksusowego magazynu, stronę internetową, pudełka z produktami śródziemnomorskimi dostępne w subskrypcji, a w niedalekiej przyszłości także kawiarnię i concept-store. Za pomocą różnorodnych środków przekazu zachęcamy do wybrania świadomego stylu życia, a także nakłaniamy do refleksji nad pięknem sztuki, literatury i przyrody. Zapraszamy do poznania tradycji i obyczajów innych krajów: od Italii po południową Francję i Hiszpanię, od Bałkanów po Grecję i Turcję, od Egiptu po Izrael. Inspirujemy do zwolnienia, porzucenia pędu codzienności. Zgodnie z dewizą rzymskiego cesarza Augusta, chcemy się spieszyć, żyjąc intensywnie, ale powoli, smakując każdą chwilę.

Zapraszamy do dołączenia do naszego grona, do spotkania z kolebką naszej kultury oraz z samym sobą.

 

mockupmagazyn

 

One Comment

  1. Dzieki za interesujacy artykul, terez bede tu wpadac czesto :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>