Prowadzenie imprez

Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu rozmaitych uroczystości, imprez i, jak to się dzisiaj mówi, eventów. Nie ma dla mnie większej radości, niż patrzenie na roześmiane twarze moich słuchaczy! Dzielenie się pasją i wartościami, w które wierzę, to ogromna przyjemność.

W ostatnich latach prowadziłam m.in. :

• galę rozdania wyróżnień V edycji Nagrody Literackiej im. L. Staffa w warszawskim Muzeum Literatury, w której wzięli udział członkowie kapituły, przedstawiciele MZL, laureaci oraz tłumnie zgromadzeni goście; swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Anda Rottenberg, Zbigniew Benedyktowicz, Roberto Salvadori oraz Krystyna Janda, która przeczytała fragmenty tekstów Leonarda da Vinci (20.X.2019)

JW STAFF 2
JW STAFF
• spotkanie autorskie wybitnego włoskiego pisarza Alessandra Baricco z warszawską publicznością

• spotkania autorskie – na przykład, w ramach Nagrody Literackiej im. L. Staffa, wieczór autorski Alessandra Baricco; liczne wieczory literackie w ramach imprez kulturalnych w Lente – Modern Mediterranean (np. z Tessą Capponi-Borawską, Sylwią Borowską i wieloma innymi twórcami); dla Wydawnictwa Literackiego: z Jackiem Tacikiem, autorem książki Zamach. Spisek, śledztwo, spowiedź;  z belgijską pisarką Annelies Verbeke w księgarni „Czuły Barbarzyńca” czy z autorką książek o Toskanii Aleksandrą Seghi w Ursynotece)

• J-Talks czyli konferencję o Izraelu, wzorowaną na TED Talks i zorganizowaną w warszawskim JCC

• wykłady na temat kultury Izraela podczas izraelskiego pikniku w warszawskich Łazienkach organizowanego przez Ambasadę Izraela w Polsce (2018, 2019)

• spotkania z czytelnikami magazynu o Włoszech „La Rivista”, uzupełniane o warsztaty, koncerty, wywiady na żywo; ku mojej wielkiej radości, gromadziły one prawdziwe tłumy (relację video z jednego z tego typu wydarzeń zobaczyć można tutaj)!

julia wollner impreza Forza ItaliaFot. Marta Król 

• Otwarte Ogrody w Podkowie Leśnej

• włoską festę na warszawskim Służewcu w ramach gali Loteriada 2012 (patrz zdjęcie niżej)

loteriada

 

Jeśli planujesz organizację wydarzenia o tematyce związanej z  kulturą śródziemnomorską, z przyjemnością wezmę w nim udział. Zapraszam do kontaktu!

Napisz do mnie: julia@julia-wollner.com.